Avatar

Kas mus sieja su auto bagažinėmis?

Mūsų įmonė įkurta 2000 metais, Kaune ir Lietuvoje yra žinoma "DK electronics" pavadinimu. Įmonė teikė ir teikia paslaugas susijusias su elektronika esančia transporto technikoje, patalpose ir IT plotmėje. Keičiantis verslo sąlygoms ir paklausai teko ieškoti naujų verslo nišų. Naujo verslo atsiradimui didelę įtaką turėjo mūsų pačių pomėgis keliauti. Mes susidūrėme su tomis pačiomis problemomis kaip ir šiandieniniai keliautojai automobiliu: kur gauti stogo bagažinę, kokie stogo bagažinės skersiniai tinka mano automobiliui, kokius pirkti, pigiausius ar brangesnius ir aplamai kur tuos stogo bagažinės skersinius galima nusipirkti ar išsinuomoti. Pirmą kartą po ilgų paieškų mums pavyko išsinuomoti stogo bagažinę su stogo bagažinės skersiniais Kaune. Ant stogo bagažinės puikavosi gerai Europoje žinomas prekinis ženklas THULE, o skersiniai išvis nebuvo aišku kokio gamintojo. Nuomojama įranga buvo jau gerokai "padrožta" ir matėsi, kad yra mačiusi ir šilto ir šalto, tačiau mes kai apie tai nieko nenutuokdami išsiruošėme į kelionę. Grįžę iš kelionės mes supratome, kas yra kokybiška bagažinė ar bagažinės skersiniai, ko deja nebuvo galima pasakyti apie mūsų išsinuomotą įrangą. Mes supratome, kad aerodinaminė bagažinė privalo būti talpi, pagaminta iš kokybiško plastiko ir kaip įmanoma naujesnė, kad atitiktų šiuolaikines technologijas ir aerodinamines savybes. Skersiniai privalo būti tiksliai parinkti konkrečiam automobiliui, o ne gal tiks nuo kito, kad skersiniai pagaminti iš aliuminio yra aptakūs ir jie mažiau kaukia nei metalinio profilio ir todėl nereikia važiuoti automobiliu visą kelią maksimaliai pasigarsinus radijo imtuvą, kad negirdėtum didžiulio stogo bagažinės skersinių sukeliamo triukšmo ir bijoti, kad tavo bagažinė su visais skersiniais gali nulėkti nuo automobilio stogo.

Tada mes sau ir tarėme - jei Lietuvoje nėra kokybiškų stogo bagažinių ar stogo bagažinės skersinių, tai mes patys atvešime šias prekes į Lietuvą ir pasiūlysime jas Lietuvos keliautojams, bet mes nepardavinėsime pačių pigiausių ir abejotinos kokybės prekių. Mes savo klientams siūlysime tik patikimus stogo bagažinės skersinius ar stogo bagažines ir mums nereikia vienadienės naudos. Mums labai aktualu mūsų klientų lojalumas ir kad Jums pas mus neparduos bet ko vien tam, kad parduoti, bet Jūs gausite išsamias konsultacijas apie vieną ar kitą prekę.

Mūsų pastangas ir nuoširdų požiūrį į klientus įvertino ir didieji Europos stogo bagažinių ir stogo bagažinės skersinių gamintojai. Šiai dienai mes atstovaujame šias stogo bagažinių ir skersinių gamintojus bei prekinius ženklus:

Mūsų įmonės atstovaujami aerodinaminių stogo bagažinių gamintojai:

Kamei KAMEI Tai oficialios VW ir Mercedes Benz aerodinaminės stogo bagažinės. Kamei stogo bagažinės ADAC pripažintos saugiausiomis aero bagažinėmis. (Vokietija)
Hapro HAPRO Tai bagažinės pasižyminčios ypač geru kainos ir kokybės santykiu. Mes šio gamintojo aero bagažines vadiname "darbiniais arkliais". Šios kompanijos bagažinės turi visus ADAC ir TUV kokybės įvertinimus. Šios kompanijos aero bagažines perka ir perklijavę lipduką perparduoda viena didžiausių Vokietijos stogo bagažinių kompanijų Atera. Tokiu būdu atsiranda stogo bagažinės Atera. (Olandija)
Farad FARAD Tai yra oficialios Renault ir Fiat stogo bagažinės. Šios bagažinės pasižymi ypač gerai parinktais bagažinių dydžiais, labai saugia rakinimo sistema ir puikia kaina. Šios kompanijos bagažinės turi visus ADAC ir TUV kokybės įvertinimus. (Italija-Didžioji Britanija)
Thule THULE Tai labai išreklamuotas ir gerai žinomas prekinis ženklas tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Thule gamina stogo bagažines, stogo bagažinės skersinius, slidžių laikiklius, dviračių laikiklius (Švedija-Vokietija-Lenkija). Esame didelio tarpininko užsienyje partneriai

AUTO-BAGAZINES.LT