Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jei Jūs esate nepatenkinti pirktos prekės kokybe, galite grąžinti prekę per 7 dienas nuo užsakymo įvykdymo (prekės gavimo) dienos. Norint gauti grąžinamąją išmoką už grąžinamą prekę arba ją keičiant į kitą prekę, prekės turi būti grąžinamos originalioje nepažeistoje pakuotėje su visais žymekliais, lipdukais, skrajutėmis ar instrukcijomis, kurios yra pridedamos prie prekės. Visoms prekėms, kurios yra pirktos pas mus, yra suteikiama 20 dienų garantija nuo prekės gamybos defekto. Jei per šį laikotarpį yra nustatomas prekės defektas, mes arba remontuojame prekę arba ją pakeičiame kita preke. Garantija neapima visos žalos, kurią sukelia pikdžiugiškas vartojimas, kuris neatitinka įprastinio naudojimo.


Prekių pristatymas

Mes džiaugiamės, jei mūsų klientais tampa ir kitų šalių žmonės! Visų pirma mums, ypač džiugu šias prekes pasiūlyti Lietuvos žmonėms


Prekės paprastai yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas po mokėjimo gavimo. Prekės yra siunčiamos naudojantis Lietuvos Pašto paslaugomis. Prekių pristatymo trukmė yra 3-4 darbo dienos. Jei norite prekę gauti greičiau, ar stebėti siuntos „kelią“ iki Jūsų, mes galime pristatyti prekes Jums naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis. Mes bendradarbiaujame su DPD ir NĖGĖ kompanijomis. Jei Jūs pasirinksite prekių pristatymą per kurjerių tarnybą, mes suteiksime Jums su nuorodą, kad galėtumėte internete sekti savo siuntos judėjimą iki Jūsų.
Siuntos siuntimo mokesčiai yra fiksuoti, kadangi transporto išlaidos kinta pagal bendrą siuntos svorį. Mes patariame Jums grupuoti perkamas prekes į vieną prekių krepšelį. Mes negalime už Jus sujungti du atskirus užsakymus į vieną užsakymą, todėl prekių siuntimo mokesčiai bus taikomi kiekvienam užsakymui atskirai.